Hidrofor Servisi

Hidrofor Nedir ve Nasıl Çalışır

Hidrofor şebeke suyundan bina girişine kadar gelen suyun, basıncını artırarak dairenize kadar gelmenize yarayan bir pompa çeşitidir. bunu biraz daha açmak gerekirse belediyenin kapınıza ya da arsanıza kadar getirdiği suyu kullanılacak olan daire, bahçe, havuz vb. ortamlara basıncı yükselterek aktarmasını sağlayan pompadır. Hidroforunuzun içindeki motor sayesinde, hidrofora gelen su motordaki sirkülasyon gücünün oluşmasıyla hızlanarak hortumlar yardımı aktarılır. Böylece suyunuzu tazyikli ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hidrofor Seçimi

Hidrofor seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta vardır. Öncelikle hidroforu ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bina gibi bir yapıda mı kullanmak istiyorsunuz, belirli alanları sulamak için mi kullanmak istiyorsunuz yoksa farklı bir amaç için mi kullanılacak. Hidroforunuzu bina gibi bir yapıda kullanmak istiyorsanız kaç daireye su verileceği, hidroforun montaj yapılacak yer ile binaın en üst katındaki mesafeyi bilmeniz gerekmektedir. Buna bağlı olarak hidrofor modelleri arasından size en uygun hidroforu belirlemeniz ve ona göre satın almalısınız. Yanlış seçim yapıldığı takdirde, suyu yeteri kadar basınçlı kullanamayabilir ya da gereksiz elektrik kullanımı gibi ihtiyacınızın fazlasını karşılayan bir hidrofor modeli seçmiş olursunuz. Bu konuda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Hidrofor Servisi

Hidrofor Arızaları

Hidroforunuz bir çok sebepten ötürü çalışmayı durdurmuş olabilir ya da eskisi kadar basınçlı suyu kullanamıyor olabilirsiniz. Öncelikle hidroforunuz çalışıyor mu bunu belirlemek gerekir. Bunun için hidrofora bağlı elektrik tesisatını ve özellikle de panoyu kontrol etmelisiniz. Sorun elektrik kaynaklı değil ise muhtemelen hidroforunuz hava yapmış olabilir, koruma şalteri atmış olabilir, hidroforunuza bağlı vanalar, eğer kullanılıyorsa da su deposundaki su seviyesindeki azalma hidroforunuzun çalışmasına engel olabilmektedir. Eğer hala arızayı tespit edemiyorsanız tesisat borularındaki tıkanmalar, atıkların hidrofor motorundaki çarkı sıkıştırması, hidrofor motorunun su alması ya da artık hidroforunuzun tamamen bozulmuş olması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Hidrofor Tamiri

Hidroforunuzun hiç çalışmaması, çalıştığı halde basıncın önceki kullanımlara göre düşmüş olması, kendi kendini sürekli durdurup çalışması ya da artık gürültülü çalışması gibi durumlarda sizlere hidrofor tamir desteği sunmaktayız. Bunun için hidroforunuzdaki arızalara tespit etmek adına keşif hizmeti sunarak arızalarınızı tespit ediyor, mümkünse hidroforunuzun olduğu yerde sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Bazı durumlarda ise hidrofor tamir süreci bir kaç günü bulabileceği için hidroforunuzu söküp tamir etmek adına profesyonel ekibimiz ile söküyor ve çalışır duruma getirdiğimizde tekrar montajını yapıyoruz. Siz de hidrofor tamir servisimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elmas Sondaj ve Pompa Sistemleri

Hidrofor Sisteminizdeki Arızaların Tespiti ve Tamiri İçin Kocaeli, Bursa ve Sakarya'da Hizmet Vermekteyiz. Uygun Fiyatlar İle Sizde Su Kesikliklerini Önlemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Servis Bölgeleri

Kocaeli

Bursa

Sakarya

Düzce

Yalova

Hizmet Puanı
Derecelendirilmemiş
Detaylı Bilgi İçin 0507 954 18 97
Yorumlar
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama